Jídelní lístek

Připravujeme mezinárodní jídla podle tradičních receptur tak, jak lidem chutnají po celém světě. Hosté u nás dostanou přesně to, co je uvedeno na jídelním lístku.

Dejte lidem to, co chtějí a co jim za jejich peníze patří.
— M. D. Klíma

Polední nabídka, 19. října 2018

Každý všední den vaříme obědové menu z čerstvých místních surovin. Nabídka je pestrá a rozličná a neopakuje se přibližně 2 měsíce.

Polévky

Květáková polévka
Tradiční česká polévka z polabského květáku a smetany.
Cena:
malá45 Kč velká52 Kč

Hlavní jídla

Hovězí po Burgundsku
Vyzrálý irský hovězí krk dušený s červeným vínem, kořenovou zeleninou a rozmarýnem, žampiony, stříbrné cibulky, mléčná bramborová kaše.
Cena:
229 Kč

Víkendová akce včetně pátku večer, 19. až 21. října 2018

Přes víkendy nabízíme jídla připravovaná především v peci, grilovaná a rožněná na dřevě. Připravujeme celé velké kusy zvěře, jako např. 70kg hovězí kýta a rozličná divoká zvěřina – prasata, jehněčí, daňci, mufloni. Pokrmy pečeme při nízké teplotě až 12 hodin, takže jsou šťavnaté a zároveň krásně voní kouřem.

Předkrmy

Roastbeef
Vyzrálý uruguayský roštěnec pečený při nízké teplotě dorůžova, čerstvý podmáslový chléb, kyselá okurka, tatarská omáčka.
Cena:
129 Kč

Hlavní jídla

Hovězí po Burgundsku
Vyzrálý irský hovězí krk dušený s červeným vínem, kořenovou zeleninou a rozmarýnem, žampiony, stříbrné cibulky, mléčná bramborová kaše.
Cena:
229 Kč

Stálá nabídka jídel

Nabízíme populární jídla mezinárodní kuchyně. Mimo steaků a burgerů si přijdou na své i milovníci salátů a netradičních polévek, pro které je náš podnik také vyhlášený.

Nápojový lístek

Naše domácí limonády z čerstvého ovoce Vás osvěží za horkého dne a náš připravovaný pečený čaj zahřeje v sychravém počasí. Pivařům čepujeme Plzeň s občasnou nabídkou piv z malých pivovarů a nezaostáváme v širší nabídce kvalitních rumů.

Vinný lístek

Vinný lístek sestavuje přední český specialista přímo na míru naší restauraci. Hlavním kritériem volby je vedle nabídky jídel také přijatelná cena. Vína nabízíme francouzská, italská a česká.