Denní nabídka, 26. ledna 2022

Každý den vaříme obědové menu z čerstvých surovin.

iČesnečka s kroupami
Hovězí vývar, kroupy, česnek, zelenina, chlebové krutony, sýr gouda.
Cena:
malá49 Kč velká55 Kč
iGrilovaný vepřový šašlik
Marinovaná vepřová panenka grilovaná na špízu s cibulí a paprikou, zakončené rajčetem a žampionem, hranolky, salát Coleslaw.
Cena:
219 Kč
iBeef stroganoff
Na nudličky krájená hovězí svíčková ve smetanové omáčce se zakysanou smetanou, žampiony, okurka, jasmínová rýže.
Cena:
229 Kč
iPork chilli cheese burger
Rožněná krkovice v sezamové bulce, hořčicová majonéza, rajče, ledový salát, karamelizovaná cibule, sýr gouda, Jalapeño papričky.
Cena:
219 Kč
iAmerican Pale Ale 11°
Speciální pivo svrchně kvašené (APA) z pivovaru Libertas, uvařené z několika druhů sladu a kvalitních amerických chmelů, vyvážená sladová chuť s tóny karamele, doplněna citrusovou chmelovou hořkostí.
Cena:
0,3 l34 Kč 0,5 l54 Kč

Stálá nabídka jídel

Nabízíme populární jídla mezinárodní kuchyně. Mimo steaků a burgerů si přijdou na své i milovníci salátů a netradičních polévek, pro které je náš podnik také vyhlášený.

Nápojový lístek

Naše domácí limonády z čerstvého ovoce Vás osvěží za horkého dne a náš připravovaný pečený čaj zahřeje v sychravém počasí. Pivařům čepujeme Staropramen s nabídkou piv z malých pivovarů a nezaostáváme v širší nabídce kvalitních rumů.

Vinný lístek

Vinný lístek sestavuje přední český specialista přímo na míru naší restauraci. Hlavním kritériem volby je vedle nabídky jídel také přijatelná cena. Vína nabízíme francouzská, italská a česká.