Denní nabídka, 20. září 2021

Každý den vaříme obědové menu z čerstvých surovin.

iSibiřský boršč
Hovězí maso, klobása, kořenová zelenina, zelí, červená řepa, fazole, zakysaná smetana.
Cena:
malá49 Kč velká55 Kč
iRožněný bůček
Doměkka urožněný vepřový bok bez kosti, pečené lahůdkové brambory, křenová hořčice, pikantní salát z kysaného zelí.
Cena:
179 Kč
iPečená kachní roláda
Pomalu pečená kachní roláda s provensálským kořením, šťáva z výpeku, naše bramborové knedlíky, smažená cibule, červené vinné zelí.
Cena:
219 Kč
iSmažený krůtí řízek
V trojobalu dozlatova usmažený krůtí prso, mléčná bramborová kaše s oříškovým máslem, míchaný listový salát s cherry rajčaty a okurkou.
Cena:
189 Kč
iPřijďte oslavit naše narozeniny Wagyu Burgerem zdarma
Grilovaný steak z mletého hovězího masa z japonského plemene Wagyu (200 g), které se vyznačuje vysokým mramorováním s jedinečnou chutí, sezamová bulka, BBQ majonéza, čedar, rajče, slanina, ledový salát, cibule, okurka, hranolky, salát Coleslaw. Každý patnáctý Burger od nás dostanete ZDARMA.
Cena:
299 Kč
iNevada APA 11 Cobolis
Speciální pivo svrchně kvašené (APA) uvařené z několika druhů sladu a kvalitních chmelů, lehká, citrusová a hořká. Je krásná a nutí vás k napití. Jako nevadská poušť.
Cena:
0,3 l35 Kč 0,5 l53 Kč

Stálá nabídka jídel

Nabízíme populární jídla mezinárodní kuchyně. Mimo steaků a burgerů si přijdou na své i milovníci salátů a netradičních polévek, pro které je náš podnik také vyhlášený.

Nápojový lístek

Naše domácí limonády z čerstvého ovoce Vás osvěží za horkého dne a náš připravovaný pečený čaj zahřeje v sychravém počasí. Pivařům čepujeme Staropramen s nabídkou piv z malých pivovarů a nezaostáváme v širší nabídce kvalitních rumů.

Vinný lístek

Vinný lístek sestavuje přední český specialista přímo na míru naší restauraci. Hlavním kritériem volby je vedle nabídky jídel také přijatelná cena. Vína nabízíme francouzská, italská a česká.