Denní nabídka, 11. srpna 2022

Každý den vaříme obědové menu z čerstvých surovin.

iZelňačka s klobásou
Kysané zelí, brambory, klobása, cibule, paprika, smetana.
Cena:
malá55 Kč velká69 Kč
iZvěřinová paštika
Naše zvěřinová paštika, cibulky, brusinky, bageta.
Cena:
89 Kč
iPepper steak
Hovězí svíčková krájená na tenké plátky v delikátní pepřové omáčce s červeným vínem, paprikou, rajčaty, cibulí, česnekem a hráškem, jasmínová rýže.
Cena:
299 Kč
iPečený candát, 200 g
Na másle opečené filety z candáta, vařené brambory s pažitkou, dušená brokolice a mrkev, máslová omáčka s libečkem, citron.
Cena:
289 Kč
iKapustové karbanátky
Mleté vepřové a hovězí maso, vařená kapusta, cibule, koření, obalené v trojobalu a dozlatova usmažené, mléčná bramborová kaše s oříškovým máslem, rajčatový salát.
Cena:
189 Kč
iAmerican Pale Ale 11° Libertas
Speciální pivo svrchně kvašené (APA) uvařené z několika druhů sladu a kvalitních amerických chmelů, vyvážená sladová chuť s tóny karamele, doplněná citrusovou chmelovou hořkostí.
Cena:
0,3 l38 Kč 0,5 l58 Kč

Stálá nabídka jídel

Nabízíme populární jídla mezinárodní kuchyně. Mimo steaků a burgerů si přijdou na své i milovníci salátů a netradičních polévek, pro které je náš podnik také vyhlášený.

Nápojový lístek

Naše domácí limonády z čerstvého ovoce Vás osvěží za horkého dne a náš připravovaný pečený čaj zahřeje v sychravém počasí. Pivařům čepujeme Staropramen s nabídkou piv z malých pivovarů a nezaostáváme v širší nabídce kvalitních rumů.

Vinný lístek

Vinný lístek sestavuje přední český specialista přímo na míru naší restauraci. Hlavním kritériem volby je vedle nabídky jídel také přijatelná cena. Vína nabízíme francouzská, italská a česká.

Dárkové poukazy

Nabízíme vouchery v hodnotách 500 a 1.000 Kč. Vouchery si můžete zakoupit osobně v restauraci na baru nebo nechat zaslat poštou pomocí následujícího formuláře. Platnost voucheru je 1 rok od zakoupení.

Počet ks
Počet ks
  • Poštovné: -
  • Celková cena: -
Odeslat objednávku a platební údaje na uvedený e‑mail.