Nabídka restaurace

Připravujeme mezinárodní jídla podle tradičních receptur tak, jak lidem chutnají po celém světě. Hosté u nás dostanou přesně to, co je uvedeno na jídelním lístku.

Dejte lidem to, co chtějí a co jim za jejich peníze patří.
M. D. Klíma, zakladatel konceptu STEAKGRILL®

Denní nabídka, 26. března 2019

Každý všední den vaříme obědové menu z čerstvých surovin.

Prdelačka
Polévka z krve a krup.
Cena:
malá49 Kč velká55 Kč
Vepřová játra
Dušená na cibuli a slanině, Risi-Bisi.
Cena:
169 Kč

Víkendová akce, 15. až 17. března 2019

Přes víkendy nabízíme jídla připravovaná především v peci, grilovaná a rožněná na dřevě. Připravujeme celé velké kusy zvěře, jako např. 70kg hovězí kýta a rozličná divoká zvěřina – prasata, jehněčí, daňci, mufloni. Pokrmy pečeme při nízké teplotě až 12 hodin, takže jsou šťavnaté a zároveň krásně voní kouřem.

Tom-Kha-Gai
Tradiční thajská polévka s krevetami, kuřecím masem, kokosovým mlékem a koriandrem.
Cena:
119 Kč
Náš tatarský steak ze svíčkové, 50 g
Námi míchaný, topinky s česnekem.
Cena:
129 Kč
Wagyu Strip Steak, 150 g
Kaštanové pyré, mrkev a brokolice restovaná na pepřovém karamelu, silná masová omáčka. Nízká roštěná z japonského plemene Wagyu, které se vyznačuje nejvyšším stupněm mramorování (marbling) na světě, které dodává masu neuvěřitelnou chuť a šťavnatost.
Cena:
499 Kč
Náš tatarský steak ze svíčkové, 150 g
Námi míchaný, topinky s česnekem.
Cena:
289 Kč
Jahody na japonský způsob
Wasabi pěna, směs ořechů.
Cena:
89 Kč

Stálá nabídka jídel

Nabízíme populární jídla mezinárodní kuchyně. Mimo steaků a burgerů si přijdou na své i milovníci salátů a netradičních polévek, pro které je náš podnik také vyhlášený.

Nápojový lístek

Naše domácí limonády z čerstvého ovoce Vás osvěží za horkého dne a náš připravovaný pečený čaj zahřeje v sychravém počasí. Pivařům čepujeme Plzeň s občasnou nabídkou piv z malých pivovarů a nezaostáváme v širší nabídce kvalitních rumů.

Vinný lístek

Vinný lístek sestavuje přední český specialista přímo na míru naší restauraci. Hlavním kritériem volby je vedle nabídky jídel také přijatelná cena. Vína nabízíme francouzská, italská a česká.