Nabídka restaurace

Připravujeme mezinárodní jídla podle tradičních receptur tak, jak lidem chutnají po celém světě. Hosté u nás dostanou přesně to, co je uvedeno na jídelním lístku.

Dejte lidem to, co chtějí a co jim za jejich peníze patří.
— M. D. Klíma

Denní nabídka, 18. prosince 2018

Každý všední den vaříme obědové menu z čerstvých místních surovin. Nabídka je pestrá a rozličná a neopakuje se přibližně 2 měsíce.

Lososový krém
Krémová polévka s kousky lososa a hráškem.
Cena:
malá49 Kč velká55 Kč
Náš hovězí guláš
Dušený hovězí krk a kližka, karlovarský knedlík, mrkev s rozinkami.
Cena:
169 Kč

Víkendová akce včetně pátku večer, 14. až 16. prosince 2018

Přes víkendy nabízíme jídla připravovaná především v peci, grilovaná a rožněná na dřevě. Připravujeme celé velké kusy zvěře, jako např. 70kg hovězí kýta a rozličná divoká zvěřina – prasata, jehněčí, daňci, mufloni. Pokrmy pečeme při nízké teplotě až 12 hodin, takže jsou šťavnaté a zároveň krásně voní kouřem.

Náš tatarský steak ze svíčkové, 50 g
Námi míchaný, topinky s česnekem.
Cena:
129 Kč
Hovězí na smetaně zvané „svíčková“
Vyzrálá argentinská falešná svíčková v delikátní omáčce z kořenové zeleniny a smetany s divokým kořením, naše karlovarské knedlíky, citron, brusinky.
Cena:
209 Kč
Náš tatarský steak ze svíčkové, 150 g
Námi míchaný, topinky s česnekem.
Cena:
289 Kč

Stálá nabídka jídel

Nabízíme populární jídla mezinárodní kuchyně. Mimo steaků a burgerů si přijdou na své i milovníci salátů a netradičních polévek, pro které je náš podnik také vyhlášený.

Nápojový lístek

Naše domácí limonády z čerstvého ovoce Vás osvěží za horkého dne a náš připravovaný pečený čaj zahřeje v sychravém počasí. Pivařům čepujeme Plzeň s občasnou nabídkou piv z malých pivovarů a nezaostáváme v širší nabídce kvalitních rumů.

Vinný lístek

Vinný lístek sestavuje přední český specialista přímo na míru naší restauraci. Hlavním kritériem volby je vedle nabídky jídel také přijatelná cena. Vína nabízíme francouzská, italská a česká.