Nabídka restaurace

Připravujeme mezinárodní jídla podle tradičních receptur tak, jak lidem chutnají po celém světě. Hosté u nás dostanou přesně to, co je uvedeno na jídelním lístku.

Dejte lidem to, co chtějí a co jim za jejich peníze patří.
M. D. Klíma, zakladatel konceptu STEAKGRILL®

Denní nabídka, 16. ledna 2019

Každý všední den vaříme obědové menu z čerstvých místních surovin. Nabídka je pestrá a rozličná a neopakuje se přibližně 2 měsíce.

Couračka
Tradiční česká polévka z kysaného zelí, smetany a brambor.
Cena:
malá49 Kč velká55 Kč
Konfitované kachní stehno
Naše bramborové knedlíky, červené vinné zelí, přírodní šťáva, smažená cibulka.
Cena:
189 Kč
BBQ trhané vepřové v sezamové bulce
Pomalu pečená vepřová plec, česnekový dip, ledový salát, rajče, hranolky, Coleslaw.
Cena:
189 Kč

Víkendová akce včetně pátku večer, 18. až 20. ledna 2019

Přes víkendy nabízíme jídla připravovaná především v peci, grilovaná a rožněná na dřevě. Připravujeme celé velké kusy zvěře, jako např. 70kg hovězí kýta a rozličná divoká zvěřina – prasata, jehněčí, daňci, mufloni. Pokrmy pečeme při nízké teplotě až 12 hodin, takže jsou šťavnaté a zároveň krásně voní kouřem.

Roastbeef
Dorůžova při nízké teplotě pečený vyzrálý uruguayský roštěnec, čerstvý podmáslový chléb, kyselá okurka, tatarská omáčka.
Cena:
129 Kč
Pečené přední vepřové kolínko
Pomalu pečené vepřové kolínko na kořenové zelenině a černém pivě, mléčná bramborová kaše s baby špenátem, přírodní šťáva.
Cena:
219 Kč

Stálá nabídka jídel

Nabízíme populární jídla mezinárodní kuchyně. Mimo steaků a burgerů si přijdou na své i milovníci salátů a netradičních polévek, pro které je náš podnik také vyhlášený.

Nápojový lístek

Naše domácí limonády z čerstvého ovoce Vás osvěží za horkého dne a náš připravovaný pečený čaj zahřeje v sychravém počasí. Pivařům čepujeme Plzeň s občasnou nabídkou piv z malých pivovarů a nezaostáváme v širší nabídce kvalitních rumů.

Vinný lístek

Vinný lístek sestavuje přední český specialista přímo na míru naší restauraci. Hlavním kritériem volby je vedle nabídky jídel také přijatelná cena. Vína nabízíme francouzská, italská a česká.