Denní nabídka, 18. května 2022

Každý den vaříme obědové menu z čerstvých surovin.

iZelňačka s klobásou
Kysané zelí, brambory, klobása, cibule, paprika, smetana.
Cena:
malá55 Kč velká65 Kč
iNaše zabíjačková paštika
Kyselá okurka, smetanový křen, podmáslový chléb.
Cena:
79 Kč
iTurkey Smoked Burger
Trhané krůtí stehno pečené na bukovém dřevě s kouřovým aroma v sezamové bulce, pikantní majonéza s chilli papričkami a medem, karamelizovaná cibule, sýr čedar, rajče, ledový salát, hranolky, salát Coleslaw.
Cena:
229 Kč
iRožněný vepřový bůček
Pomalu rožněný vepřový bok bez kůže a kostí, naše špecle opečené na cibulce, dušené kysané zelí, přírodní šťáva.
Cena:
179 Kč
iKančí se šípkovou
Dušená kýta a hřbet z mladého divočáka s kořenovou zeleninou, červeným vínem, divokým kořením a šípkovou marmeládou, naše karlovarské knedlíky, citron, brusinky.
Cena:
229 Kč
iTropical Ale 11° Klenot
Kombinace lehkého svrchně kvašeného piva anglického typu s ananasovou štávou, na rozdíl od kyseláču ale zůstává dominantní chuť piva. Osvěžující charakter podtrhuje aroma tropického ovoce díky kombinaci chmelu z Nového světa.
Cena:
0,3 l38 Kč 0,5 l58 Kč

Stálá nabídka jídel

Nabízíme populární jídla mezinárodní kuchyně. Mimo steaků a burgerů si přijdou na své i milovníci salátů a netradičních polévek, pro které je náš podnik také vyhlášený.

Nápojový lístek

Naše domácí limonády z čerstvého ovoce Vás osvěží za horkého dne a náš připravovaný pečený čaj zahřeje v sychravém počasí. Pivařům čepujeme Staropramen s nabídkou piv z malých pivovarů a nezaostáváme v širší nabídce kvalitních rumů.

Vinný lístek

Vinný lístek sestavuje přední český specialista přímo na míru naší restauraci. Hlavním kritériem volby je vedle nabídky jídel také přijatelná cena. Vína nabízíme francouzská, italská a česká.